Hayvanlar İçin Herşey Rezaleti!!

zeynepakar47

ayın başında -evet başında, 4 mayısta- macun siparişi verdim ki vermez olaydım. bunca zamandır mesaj atıyorum yok stoklarda sorun yok bilmem ne diyerek geçiştiriliyorum. hala kargoya verilmediği gibi -en geç dün verilir demişlerdi- mesaj atıyorum kapı duvar. almayın, aldırtmayın kanımca benim de ilk ve son oldu bu

3 CEVAP

bbeyzvv

petlebiden mi

bademthecatt

Hayvanlariçinherşey sitesinden bahşediyor sanırım

sekerfare21

Ben gecenlerde petlebi’den aldim sorunsuz bir sekilde geldi. Petlebi’de mi sorun yasadiniz?