Kedimin Bir Gözü Çapaklanıyor

edakocakkk

Merhaba, kedim üç aylık sadece bir gözünde çapaklanma oluyor. Herhangi bir halsizlik, hapşırma yok. Bunun için ne yapabilirim?

6 CEVAP

kedimelsa

Normaldir. Çay ve pamuk ile yoksa ılık su pamuk ile silebilirsiniz sadece almak için ovalamayin çıplak elle de gözünü ellemeyin hassastır sonuçta göz ama yok ben çay ılık su falan sürmem derseniz solusyonlar da var

fredda

Veteriner bana serum fizyolojik yapmamı önermişti evde. Yarım litre suya kaynayıp soğuduktan sonra bir çay kaşığı tuz karıştırıyorsun ve düzenli olarak gözlerini, kulaklarının içini bu suyla temizleyebilirsin.

sibel_yzc83

benimkindede arada sırada oluyor nazikçe orayı temizle

Byzkara

Ilık çay iyi geliyormuş. Ben terremicin kullanmaya başladım çok ciddi bişey yoksa sadece ılık çay yeterli bence

edakocakkk

Hepinize teşekkür ederim

Yukicat

Benim kızında gözlerinde oluyor. Veterinerimiz beyaz tüylü olduğu için papatya çayıyla silmemi söyledi. Bunu yapıyorum gayet iyi geliyor