Veteriner Hekim Aranıyor!!

elifdizman

Dün kedimi kliniğe götürdüm Sarman 6 aylık dişi bir kedim var bir süredir ağız yaraları başlamıştı. Hemogram,iç dış parazit,ilaçları dahil 600 tl ödedim. 3 aylık birikmiş paramdı. Haftaya tekrar getirin hemogramına bakacağız dediler bir 600 daha koparma derdindeler sanırım. Verdikleri ilaçlardan dolayı kedimin kakası hafif sıvı gelmeye başladı. Getirin bir bakalım diyorlar. Yahu verilen ilaçların yan etkileri bilinmiyor mu? Diş parazit istemedim ama yaptılar,sözde enfeksiyon oranı çok yüksekmiş ama ateş halsizlik iştahsızlık acı hissi vs hiçbir belirti yoktu. Lütfen bana fiyatta yardımcı olabilecek para için değil hayvanları sevdiği için bakabilecek bir veteriner hekim önerir mısınız?

3 CEVAP

elifdizman

Aynı klinik bana kan tahlili hatta istemediğim halde yapılan ultrason sonucunu bile göstermedi. Arkadaşlar lütfen uygun fiyatlı,ödeme konusunda yardımcı olabilcek İstanbul içi veteriner önerir mısınız?

Minikmuezza

Fatih hayvan hastanesine gidin ben orda kan tahlili arti 2 igneye 150 lira verdim

Minikmuezza

Kan tahlili sonucunuda ayrintili aciklamislardi tum degerlerin ne demek okdugunu ne durumda oldugunu