Kedimin Kulağında Kabarcık Var.ne Olabilir?

Sarpcan

Arkadaşlar geçen kesimin kulağı iyileşmiyor diye paylaşım yapmıştım.Yardimlariniz ve fikirlerinizle baya toparladı.Ama kulak üstünde mercimek büyüklüğünde şişlikler var.Sizce ne olabilir.Nasil geçer.?

8 CEVAP

Alerji yahut deri hastalığı gibi. Mamadan vs değilde.. Tabi çok emin değilim buna

elifipek020

Alerjik reaksiyon. Acilen veteriner hekime götürülüp, uygun tedaviye başlanması gerekiyor. Aksi takdirde ölüme kadar gidebilir.

BalliBadem

Ciğer veriyor musunuz acaba? Fazla ciğer yemesi a vitamini fazlalığından yan etki yapabilir

Sarpcan

Hayır vermiyorum.

Kedinizin kulağındaki kabardık neymiş ve nasıl tedavi edildi. Benimkinde de var ve ne olduğunu bilemiyorum. Veterinere götüreceğim yarin ama icim icimi yiyor su an

starthebudgie

Maması hangi markanın hangi modeli.

Benim kedimi pro plan somonu ile besliyoruz.
Veterinere görürdüm kasimaktan olmuştur dedi ve birşey olmadığını söyledi, kulak icine bir damla verdi ama dünden bugüne biraz daha arttı kulağının üzerinde ki kabarcıklar. Bizim sikayetomiz kulak ici degil kulagin uzerindekj kabarciklardi

Bu kabarcıkların ne olduğunu bilen biri yazabilir mi luuutfeeen