Labradora Uygun Mama

elifersoy

Yavru labradora göre hangi mamayı tercih etmeliyim ? Memnun kaldığınız bi ürün var mı ?

3 CEVAP

tezrsa

büyük ırk yavru köpek maması kullanmanız gerekiyor,ben bu ürünü kullanıyorum her anlamda tam çok kaliteli bir mama

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/acana-puppy-large-breed-buyuk-irk-yavru-kopek-mamasi-18kg.html

Proplanın puppy kuzulu veya somonlusunu deneyebilirsiniz yada royal canin labrodor junior uygun olacaktır

Gofretsla

ROYAL CANIN YAVRU LABRADOR RETRIVER KÖPEK MAMASI,ACANA,BONACIBO,PROPLAN,HILLS