Sokak Kedisi Ameliyat Olmuş Ne Ameliyati Bilginiz Var Mı

Ebra_erdem

Herkese merhaba arkadaşımın orda bi kedi 2 yavru doğurmuş ve kedi ortadan kayboldu bulamadılar 1 hafta boyunca arkadasim ve yakini bakti bugun kedi geri gelmis ama ameliyatli sekilde bu ne ameliyati ve nasil daha hizli iyileşir batikon falan uygulasinlar mi bilgisi olan varsa ve yardım ederse çok sevinirim

9 CEVAP

Minikmuezza

Kisirlastirilmis ama bu sekilde nasil sokaga saliyorlar yarasi mikrop kapabilir cunku estetik dikis degil ipinde benim bildigim alinmasi gerek 1 hafta sonra?orayi yakaliksiz acadabilir salmamalari gerekti ama bilemiyorum

Zeynepalex

Büyük ihtimalle kısırlaştırılmıştır. Yaraya baticon sürebilirsiniz ama dikiş eriyen dikise benzemiyor, kesilip alinmalı ipler yoksa kendisi çekip koparıp orayı açabilir, ona dikkat edin.

Minikmuezza

Belediye kendi kendine gelip ameliyat edelim diyecek kadar sorumluluk sahibi degil bunu bence biri goturdu belediyeye

kedimelsa

Bende kısırlaştırılmış yazicaktim ama önünde yavru gördüğüm için yanlış bilgi vermek istemedim

Ebra_erdem

En iyisi ben arkadaşımla en yakın zamanda veterinere gideyim bide yavruları vardı o yavrular ya ölseydi doğduğu gün anneleri yok oldu şaka gibi neyseki iyi baktılarda yasadilar

Anonymus552223

Yavrulari en az 1 ay olana kadar bekleselermis keske yazik emziremez ki suan sütu yoktur. Bence arkadasiniz beslemeye devam etsin

Tugbammc

Ameliyat sonrası depo antibiyotik yapılır genelde 3 gün etkilidir. Bu nedenle bebekler anneyi emmemelidir (antibiyotik süre geçtiği için)

Ebra_erdem

Ya bende anlamadim o yavrular ölebilirdide belediye almis buyuk ihtimalle

Ebra_erdem

Çok teşekkür ederim herkese söylerim ek takviyece bulunur