Mama Ve Süt

kedimelsa

Arkadaşlar yavru 2 aylik kedime bugün burdan reflex marka mama aldım skt 2021 ve 1 günde geldi çok aşırı memnun kaldım sonra herşey çok güzel sonra reflex mamayı ve sütü koydum ikili kaba yarım saate kedim yedi ve hepsini çıkardı katı bı şekilde tüy de yoktu içinde süt ve mama mı dokunmuş olabilir hemen değiştirdim su ve mama koydum

16 CEVAP

Merzela

Benim kendimede haşlanmış yumurta dokunuyor onu kusmustu her kedinin ki farklı demekki midesi ona duyarlı takipte kalın.