Kısırlaştırma Ücreti Ne Kadar

kısırlaştırma ücreti ne kadar ve ankarada ücretsiz veteriner varmı kısırlaştırma yapcak bilrn var mı birde kısırlaştırdıktan sonra ne yapmamız gerekiyor iki kedi kısırlaştırdıktan sonra arkadaş olarak geçinebilirlermi

3 CEVAP

sibel_yzc83

dişi kedilerde 700 veteriner öyle demişti

Heryerde degisir. İlden ile. İlin icindeki veterinerden veterinere de degisir. Mesela antalyada bizim veterinerde disi 650 sanirim erkek de daha az.

Benim iki kedim de kısır dişiyi barınakta kısırlaştırdık erkeği veteriner de ikisi de oyun dışında gayet iyi geçiniyorlar:)