Kısırlaştırma Ücreti Ne Kadar

kısırlaştırma ücreti ne kadar ve ankarada ücretsiz veteriner varmı kısırlaştırma yapcak bilrn var mı birde kısırlaştırdıktan sonra ne yapmamız gerekiyor iki kedi kısırlaştırdıktan sonra arkadaş olarak geçinebilirlermi

6 CEVAP

toffy_the_cat

600-750 tl.sadece belediyeler ücretsiz

kedimelsa

Bende 700tl olarak biliyorum dişi ve erkek olarak değişiyor galiba fiyatlar ücretsiz kliniklerde sanırsam yapmazlar ama belli de olmaz belediyelerde yapılıyordu hala var mı bilmiyorum

Asliszgn

Dişi kedi için geçen hafta 650 tl fiyat aldım

Sirinimo

İstanbul da Vetler 800e yapıyor :(

Korusev veteriner kliniğine bir arayıp sorun isterseniz, en uygun yerin orası olduğunu duydum.. Ve onlarca yorumun hepsi iyi..

Dilek2101

Diyarbakırdayım. 1 ay önce dişi kedimi 250 TL'ye kısırlaştırdım.