Kedi Mama Kokusu

kedimelsa

2 aylık kedim hep benim odamda duruyor diğer odalarda gezinmiyor diğer odalara gotursem de kendi odama gidiyor bende mamasını odama koydum kabını odam mama kokuyor sizinde öyle mi acaba bı çaresi varmı mama reflex şimdilik aldım degistiricem

6 CEVAP

Denizberkan01

Matisse mama da aynı şekilde ama et oranı yüksek mamalar kokuyormuş proplan kittenda hiç koku yoktu mesela

poughkeepsie

Kedi mamayı yediğinde kokuyor genelde, bi de yeni doldurunca. 3 çeşit mama kullandım sokak kedilerine verdiğim dahil, genel olarak durdukları yerde koku yapmadılar. Ama reflex kullanmadım

Esraesngl

Manayı bende odamda tutuyorum, evi kokutacagina benim evi kokutsun dedim. Kedi benimse sorunu da benim.

ferolet

O da bi şey mi benim odam bok kokuyo ksjdjsjd

Sirinimo

Her mama böyle koku yapmaz bende şu an reflex plus hairbool kullanıyorum fakat kokusu yok :) Bir miktar kaliteli mamalar fazla kokmaz ama kediler için katlanıyoruz benim ki de bir ton kum atıyor yerlere :DD

Sirinimo

Et oranı yüksek mamalar kokuyorsa Proplanda gerçek et var fakat reflex de yok :)