Kedi Mama Kokusu

kedimelsa

2 aylık kedim hep benim odamda duruyor diğer odalarda gezinmiyor diğer odalara gotursem de kendi odama gidiyor bende mamasını odama koydum kabını odam mama kokuyor sizinde öyle mi acaba bı çaresi varmı mama reflex şimdilik aldım degistiricem

3 CEVAP

mrvargc

Kesinlikle size katiliyorum malesef agir bi kokusu var bende yeni sahiplendim 2-2.5 aylik gibi. Suanda eskiden alisik oldugu mama feliciamiydi neydi oyle biseymis az bisey verdi sahiplendigim aile bende royal canin baby cat mamasini aldim suan da ozellikle felicia cok cok kotu kokuyo. Bu diskisina da yansiyo diye dusunuyorum.

Ebra_erdem

Ben kedine öğün öğün verdiğim için kabındaki mamayı hemen bitiriyor koku olmuyor sizin ki yavru olduğu için eğer zamanınız varsa 2-3 saatte bir biraz mama dökerseniz hepsini yese koku azalabilir diye düşünüyorum

Zeke

Mamasını başka yere taşıyın. Odanızda olduğu sürece ne olursa olsun kokar bence.