Kedim Çok Halsiz

senakharman

Kedim 1.5 yaşında. 2 hafta önce yıllık aşılarına başladık. Karma ve lösemiyi birer hafta arayla yaptırdım ve lösemi aşısından sonra kedim halsizleşti. Çok fazla uyumaya başladı. 1 haftadır çok halsiz sureklı uyuyor. Eski iştahı yok. Mamasını elimle yediriyorum. Rutin halindeki gibi davranmıyor. Veterinerimize gittik muayenesini yaptı hicbir sorun görünmüyor. Benzer bir durum yasayan var mı. Bu arada kedim dişi ve kısır.

2 CEVAP

Emrebozkurt

Tüylerini temizlemek için yalıyormu?

senakharman

Daha az yalıyor kendini bütün gün uyuyor diyebilirim. Yemegini elimle yediriyorum