Mystic

mylys

Merhaba 13 yaşındayım ve sokak kedilerini besliyorum.6 aydır ********* alıyorum ama mystic daha mı iyi?veteriner satıyor ve önerdi?yetişkin olanın içeriği ve analizi nasıl?protein %32 çok mu az.kısır maması normal kiloda kedilere verilir mi?

13 CEVAP

Anonymus552223

Mystic yazip bakabilirsiniz filtrelere cok konusuldu

Carathras

Dışkıyı kokutuyor diye bir tabir yok aslında bu durum kediden kediye değişir yapısı ile alakalı.
Sokak kedileri için Mystic şuan kullandığınızdan çok daha iyi bir mama olacaktır eğer imkanınız buna yetiyorsa almalısınız.
%30 et dediğinizden ne öğrenmek istediğinizi anlayamadım, daha açık sorarsanız yardımcı olabiliriz.
epiglottis'in dediği gibi biz mu marka hakkında çok uzun uzun konuşmalar yaptık, mystic diye atatırsanız bulacaksınız soru-cevap kısmında.

mylys

t********* olacak yılsız çıkmış

mylys

te miz ma ma

mylys

yorumu olan yok mu?ben kısır almayı düşübdüm poteini daha yüksek.ama et%30.yardımeder misiniz?

Ebra_erdem

Bence mystic daha iyidir ben köpegime kullanıyorum gayet iyi bi mama kısır mamalar kısır kediler kilo almaması için üretilmiştir o yüzden normal mama verirseniz daha iyi olur

Ebra_erdem

Bence mystic daha iyidir ben köpegime kullanıyorum gayet iyi bi mama kısır mamalar kısır kediler kilo almaması için üretilmiştir o yüzden normal mama verirseniz daha iyi olur

mylys

dışkıy ıkokutuyor ve yumuşatıyormuş.*********ya devam mı etsem?

mylys

filtrelere nerelerden yazılıyor?yeni üyeyim bilmiyorum da?dışkıyı kokutması ve bozması sokak kedilerine zarar olur mu?kaliteli içerik neden dışkıyı kokutur normal midir?

Anonymus552223

Sokak kedileri icin gayet iyi bir mama alabilirsiniz. Soru cevap kismi ustunde filtreler var o kisim. Ama özet olarak iyi

mylys

tamam anladım.sağolun

mylys

teşekkürler anladım

Carathras

Belirtmem gerekirse evdeki kedilerim için kısırlaştırılmış olan paketi kullanıyorum.