Kedilerde Öksürük Normal Mi

Bugün ojemi silerken kedim de yanımdaydı ve öne doğru eğilerek öksürmeye başladı bir kaç kere öksürdü ilk başta boğazına bir şey filan kaçtı sandım ama sonra geçti acaba aseton kokusundan anlık olmuş olabilir mi yani arada hapşırmaları gibi normal bir şey mi ?

1 CEVAP

ceydacorek

Tozdan veya kokudan hapşırıp öksürmeleri normal sürekli devam ediyorsa sıkıntı bir kere yaptıysa rahatsız olmuştur onun olduğu yerde silmeyin bir daha deodorant vs de sıkmayın benim ki de hapşırıyor bu tip şeylerde