Kedim Halsiz Gibi

ceydacorek

Kedim bugün iç dış parazit oldu biraz halsiz gibi geldiğinden beri 2-3 saat uyudu biraz gezindi şimdi yine uyudu normal mi böyle bi durum vet halsizlik çok olmaz dedi ama ?

3 CEVAP

Jdbzey

Merhabalar,cok normaldir bir iki gun boyle devam edebilir halsizlik hafif ates görülmesi normal eger bir iki gun gecmesine ragmen devam ederse tekrar veterinerinizle görüşebilirsiniz.

Esraesngl

Evet cok normal. Hem psikolojik acidan kafes icinde disari çıkarılıp veteriner onune gelmesi hem de aşıdan dolayi halsizlik,ateş, uyku normal. Yarına gecmis olur

AydannD

Oldukça normal bir durum. Benim kedim zaten kutusuna girerken bile o kadar enerji harcıyor ki sırf o yüzden bile 3-4 saat uyur rahat. Endişelenmeyin