Lütfen Yardımcı Olun :(

Bebibi

Kedim üç gün önce kısırlaştırıldı anlatacağım şey ile alakası var mı bilmiyorum ama bugün tuvaletini yaptıktan sonra gözüme bir kırmızılık çarptı ilk önce poposunun kanadığını sandım ama yakından bakınca kızardığını ve şiştiğini fark ettim acil bir durum var mı sizce hemen veterinere götürmeli miyim?

6 CEVAP

Ertasfunda

İlk defa böyle bir şey görüyorum,kısırlaşma ile ilgisi olabılr mi ki? Bence acilen veterinere götürün, acil bir durum olabılır :((((

Ebra_erdem

Bencede bi veterinere götürün

Zeke

Evet lütfen veterinere götürün sabaha.. Ciddi veya değil ben direkt giderdim

Ertasfunda

İlk defa böyle bir şey görüyorum,kısırlaşma ile ilgisi olabılr mi ki? Bence acilen veterinere götürün, acil bir durum olabılır :((((

Edaturk

Görüntüye bakılırsa gerçekten bir problem varmış gibi bende daha yeni kısırlaştırdım sayılır oğlumu ama iyileşme sürecinde böyle bir durumla karşılaşmadım bana pek normal gelmedi siz bir veterinere götürün

Carathras

Kısırlaştırma ile ilgili olsun ya da olmasın veterineriniz bu durumu acilen görmeli....