3 Aylık Kedim Kısır Kedi Mamasını Yiyor Kendi Mamasını Yemiyor

Lilik19

Merhaba 3 aylık güzel kızım lyra nd yavru kedi mamasını yemiyor gidip abisinin nd kısır mamasını yiyor bunun nedeni acaba abisinin mamasının somon aromalı olması mı çünkü diğer mama tavuklu bu konuda ne yapabilirim gelişiminin iyi devam etmesi adına hills balıklı mamaya mı geceyim ne yapabilirim

4 CEVAP

bbeyzvv

mama değiştirmeyin mamaları hep tabakta durmasın yemeleri gereken mama miktarını ikiye veya üçe bölüp öğün öğün verin mesela uyanınca 20 gr öğlen 20 gr uyumadan 20 gr gibi kedinin yaşına/kilosuna göre ne kadar yiyeceği arkada yazar zaten zarar vermez ama yeterli besini alamaz ondan merakla ilgili sanırım çünkü bizim minikler de yapıyor aynısını

Lilik19

Evet o şekilde yapıyoruz ama kendi maması önünde iken abisinin mamasını yönelip onu yiyor kendi mamasının yüzüne bakmıyor

bbeyzvv

bence meraktan onun gibi olmak istiyor ayrı ayrı beslemeyi deneyin bide kendi mamasını yemeye alışsın sonra yine birlikte beslersiniz

Lilik19

Teşekkür ederim demeyeceğim yarın