Kediyi Kısırlaştırmak Kediye Zarar Verirmi

sibel_yzc83

birçok arkadaşım kedi bakıyor çoğu kısırlaştırma dedi aşı yaptır dediler sizce hangisi daha iyi

5 CEVAP

Zarar vermek yerine sagligi konusunda cok iyi olur. Hem onun hem sizin huzurunuz icin kisirlastirin. O aşılar cidden cok kotu sakın yaptirmayin. Kisirlastirilan kedilerin omru uzuyor bilimsel olarak.

Anonymus552223

Duzgun yere yaptirirsaniz hicbir zarar vermez. Neticede ameliyat riskleri var ama, kisirlastirmayinca balkondan atlama riski daha yuksek. O kullanilan hormon igneleri de zararli ve kalici da degil

sibel_yzc83

teşekkür ederim

Ebra_erdem

Dışı kedide erkek kedidede ergenlik çok zor iğneler fln da çok zararlı en iyisi kısırlaştırmak benim erkek kedim var ergenliğe girer girmez kısırlaştırdik ve hemen iyileşti kedinize zararı değil faydası olur

sibel_yzc83

tşk