Yuvarlak Bi Şekilde Azcık Tüyü Gitmiş Ve Kabuk Var

sibel_yzc83

daha öncedede çenesinin altınta olmuştu şimdi yanağında oldu yuvarlak bi şekilde tüyleri gitmiş ve kabuk gibi birşey var

4 CEVAP

Tugbammc

Bariz yuvarlar kenar çemberi pembemsi belirgin dökülme mantar belirtisi olma ihtimalini gösterir. Kendi kendine geçen ve arada tekrarlayan kabuklanma şeklindeki yara oluşumları ise egzama gibi deri hastalıklarının belirtisi olabilir. Bu nedenle kesin tanı için kliniğe götürmeniz tavsiye ederim.

Zeke

Fotoğraflı olarak yükleyin soruyu bence

mervegck06

Mantar olma ihtimali yüksek. Ama o kabuk kalktığında kanama oluyor ise kesinlikle mantar değilmiş.

sibel_yzc83

ne olur cevap ver
in