Bıyıklar!!!

FridaDora

2 aylık kedimin bıyıkları kırılıp döküldü birkaç tane? Bu normal mi? Ne yapmam gerekir?

6 CEVAP

bademthecatt

Bıyıklar kopup tekrar çıkar normal sorun yok siz görmemişsinizdir evi temizlerken ben denk geliyorum yerde

sanatarakci

yani doğal olduğunu düşünüyorum öbür taraftan böyle bir durumla hiç karşılaşmadım

bbeyzvv

normal onlarda bıyık değiştirme mevsimi tarzı olay var bahar-yaz geçişinde çok fazla tüy-bıyık dökerler bazen tamamı da kırılıp dökülebilir

BalliBadem

Olabilir yenisi çıktığı sürece sorun yok sonuçta ölene kadar aynı bıyığı kullanamazlar yıpranır

FridaDora

Teşekkürler cevaplar için. Takip edeceğim.

ZuhalSakiz

endişelenmenize hiç gerek yok kedilerin zaman zaman kendiliğinden bıyıkları kırılıp düşer yerine yenileri çıkar :)