:( Kedi Kakası

kedimelsa

2 aylık kedime çarşamba günü iç parazit aşısı oldu bugün kakasını eldivenle incelediğimde uzun ince biseyler vardı parazit olduğundan şüphelendim aşıdan sonra normalmidir

5 CEVAP

Baylav

Evet parazitleri dökülmüştür.hatta veteriner kakasina bakın eğer parazit varsa ikinci bir doz uygulayalım der genelde

Baylav

Evet parazitleri dökülmüştür.hatta veteriner kakasina bakım eğer parazit varsa ikinci bir doz uygulayalım der genelde

kedimelsa

Yaptırırım yapılmazsa ne olur :(

venniee

parazit aşısı ve kedi paraziti hem sizin(ciğerlerde kist yapar) hemde kedinizin sağlığı için yapılmalı bence veterinerinize bir sorun

Carathras

Veterineriniz zaten hangi dönem yapılması gerektiğini bilir ve sizi yönlendirir, şuan problemli bir durum yok.