Kedim Yorganı Isırıyor

kymzsln

kedim sürekli mırladıktan sonra yorganı ısırıyor ve bırakmıyor, erkek kedi ne yapmalıyım veya sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

5 CEVAP

ZehraBulutt

Dua edin sizi ısırmıyor.

Kediniz ergenliğe girmiş, yastık, yorgan, battaniye, peluş oyuncaklara böyle şeyler yapabilir.

Carathras

Kızgınlığa girmiş oğlan, kısırlaştırma vaktidir yakında sağa sola çişini yaparak spermlerini de bırakacaktır.

Linsenpai

Kızgınlığa girmiş, kısırlaştırın

kedimelsa

Yavruys dişleri falan kaşınıyordur benimkide aynı ne bulduysa ısırıyor en çok da kabloları saklayın

kymzsln

8 aylık