Kedimde Aşı Sonrası Şişlik Ve Yara

Kızıma parazit uygulaması yapılırken yeni bir vet hekim tarafından aşı yapıldı ve baya uğraştı. Aşıdan sonra şişlik farkettim ve kabuk bağlamıştı. Vet şikayeti söyledim ve aşının reaksiyon verdiğini şişliğin kendiliğinden ineceğini tüylerinin döküleceğini söyledi. Bugün kızımı severken kabuk elime düştü veterinerime yazdığımda getirmemi yarayla oynamamasını engelleme mi istedi. Yaraya herhangi bir reaksiyon vermiyor keyfi yerinde ama çok endişeliyim yardımcı olur musunuz lütfen

5 CEVAP

Goksu95

Maalesef ki o veteriner ne tutmayı ne de aşı vurmayı biliyor sanırım. İş reaksiyonda olsa her vurulduğunda böyle olur sonuçta dimi ? Bence başka iyi bir veterinere danışın dilerseniz mesaj yoluylada yönlendiririm.

Goksu95

Hatta kendi yakınımın kedisi bu şekil oldu hayvana düzgün yapamadığı için ki sizde belirtmişsiniz baya uğraştı diye hep tüyü dökülmüştü ve altta iltihap kapmıştı antibiyotik kullanıldı bilginiz olsun öyle bir şeyde ihtimal var dediğim gibi en kısa sürede götürün. Geçmiş olsun

poughkeepsie

Biz daha önce hiç böyle bi sorunla karşılaşmadık. Başka bi veterinere de danışırsanız bence çok iyi olur parazit aşısında böyle bi reaksiyon normal değil gibi geliyor bana ama tabii ki net bir bilgim yok

Minikmuezza

Benim kedimdede resimdekinin aynisi olmusta tipatip.antibiyotik igneyi dogru duzgun yapamadiklari icin olmustu.benim akilli vetimde bisiy oaz deyip kapatmisti neyse sonucta birsey olmadi geyirin demedigi icinde goturmemistim orasi iyilesti kendi mendine birdahada yuy cikmadi orasi kel kaldi

Minikmuezza

Kendi kendine iyilesen birsey yasadim belki pansumana para almak icin getirin diyorsa para falan vermeyin zaten kendi hatasi