Kedi Alerji Testi Fiyatı?

dagdbidil

Kedimin öksürüğü geçmiyor önceden haftada 1 olurdu şimdi günde 1 defa oluyor maltı arttırdım geçmedi günde 1 saat hava aldırdım balkondan geçmedi gerçekten deliricem artık veteriner akciğerini dinledi astım olamaz gayet saglikli dedi aklıma alerjiden başka bir şey gelmiyor. Bu test çok pahalı mı?

5 CEVAP

poughkeepsie

Şehrinizin adı ve veteriner ücret tarifesi şeklinde aratırsanız bu listelerde alt sınırı öğrenmiş olursunuz, bu fiyat 10-15 tl aşağı yukarı oynayabiliyor. Kan tahlili üzerinden yapılılıyorsa eğer İzmir'de 50 TL civarı bi ücreti var. Diğer şehirlerde de bu civardadır diye düşünüyorum

poughkeepsie

Çanakkaledeymişsiniz baktım, 60 tl görünüyor. Dediğim gibi o civarda olur daha fazla veya daha az olabilir

ZehraBulutt

Alerji testi kan alıp bakılmıyor, çeşitli alerjenler vücuda verilip, vücudun tepki verip vermediğine bakılıyor ve pahalı bir test, insanlarda bu şekilde, eğer kedilerde de böyle yapılıyorsa ucuz olacağını sanmıyorum.

ZehraBulutt

Testten önce pelet kum kullanmayı deneyin, ev temizliğinde doğal ürünler kullanın, parfüm ve oda parfümü kullanmayın bence bunlar sorununuzu çözebilir.

dagdbidil

Cok sağolun cevabınız için içim rahatladı