Lindocat Kedi Kumu Nasıl?

Ketsucuk

Bu kumun 10 LT fiyatı 20-25 TL, piyasadaki diğer kumların fiyatına göre çok ucuz. Bu kumu kullanan var mı sizce nasıl?

10 LT kum ortalama boyuttaki bir tekir kedi için yaklaşık kaç hafta gider?

Bir de Pawer Pet Care'in Pawer Kedi Kumu hakkında bilgisi olan var mı?

Hangisini önerirsiniz?
Başka 10 LT fiyatı 20-30 TL civarında olan önerebileceğiniz bir kedi kumu var mı?

5 CEVAP

yusufsaygin2

Lindocati kullandım ve aşırı tozutuyor, toparlanması da idealin altında idi. Şu an quik deniyorum herhangi bir sorun görmedik.
Kum için kediden kediye değişiyor ama 3-4 hafta gidebilir. 10 günde bir komple değişiyorum ben 3 hafta gidiyor.

yusufsaygin2

Topaklanma**

AydannD

Lindocat hem beni hem de kedimi çok hapşırtıyordu üstelik topaklanması da kötüydü ben sanicat antibakteriyel kullanıyorum kokusuz. Çok memnunum

BalliBadem

Miyamix öneririm topaklar çok sağlam evede dağılmıyor biraz tozutıypr ama çok değil bize 5 kg 20 gün gidiyor tabiki kedinin yediği içtiğine göre değişir

Yukicat

İlk ay lindocat sabunlu kullandım ilk hafta çok güzeldi toz yoktu toparlanma koku iyidi ama sonradan berbat koku oldu.direk attım. Sonra sanicat aldım oda berbat sıfır toparlanma kokusu ayrı kötü. Şimdi çam peleti kullanıyorum. Kokusu güzel toparlanma iyi tuvalete atılabilmesi büyük rahatlık