Tüy Dökülmesi

Plnozturk

Köpekler için tüy dökülmesini de önlediğini düşündüğünüz tavsiye edebileceğiniz mamaları yazar mısınız?

3 CEVAP

Nipah

Ne kadar yardımcı olur bilmiyorum bir veterinerinize danışmanızı öneririm, ben kedimin çok fazla tüy dökmesinden dolayı hillsin mamalarına geçmiştim bir de dermacat vermeye başladım her gün 1 tane. bir sorun teşkil etmeyeceğini düşünüyorsanız dermadog kullanabilirsiniz takviye olarak. mamasının da kalite miktarını arttırırsanız fayda göreceğinizi düşünüyorum. dermacat 1 ay sonra adam akıllı fayda göstermeye başladı, olur da başlarsanız hızlı çözüm beklememeniz gerektiğinin altını çizmek isterim :)

Plnozturk

Çok teşekkür ediyorum :)

Faytekin

Acana Wild Coast..