Kedimle Uçak Yolculuğu Yaparken İzlemem Gereken Yol?

Merisu

Arkadaşlar kedimle haziran ayının sonunda uçak yolculuğu yapabiliriz. Bununla ilgili daha önce deneyimi olan beni aydınlatırsa sevinirim lütfen

3 CEVAP

Lilyycm

Bende yapıcam baya araştırdım aslında ama tecrübeli arkadaşlar umarım yardımcı olur.
Standart kafesi,aşı kartı olduğu sürece bir problem olmuyormuş sanırım önemli olan kuduz aşısı.
Ben biletimi aldıktan sonra onun için müşteri hizmetlerini arayıp rezervasyon yaptırdım.
Benimle birlikte kabinde gelsin diye.
Ayrıca ne olur ne olmaz diye gimcatin stres macunundan aldım yolculuktan 1 saat önce vericem çok korksun istemiyorum en azından uykulu olur.
6 saat önceden yeme içmeyi kesicem.
Aslında uçak saatine kadar onu oynatıp yorabiliriz bence iyi olur.
Benim 5 yada 6 saat sürecek yolculuğum aktarma da var.
Umarım sıkıntısız ulaşırız.
Ben kedimden daha stresli olacağım sanırım :))

mishathecat

@Lilyycm bilgi için çok teşekkürler, bende ağustos sonu uçakla yolculuk yapacağım bilgisi olan varsa gerçekten çok yardımcı olur. Bu astronot taşıma çantalarından istiyorlarmış diye duydum ben ondan emin olamıyorum

Lilyycm

Rica ederim benden daha bilgili olanlar vardır elbet İlk defa uçağa bineceğiz:)Astronot çantaları uzun süre yolculuk olacaksa bence sıkıntılı olabilir kedi için daha sıkışık ya ondan dedim.
Benim kafesi normal standart her yerde olanlardan.
Herkes onlarda taşıyormuş sıkıntı olmuyormuş bakalım :)