Kilo Sorunu

Kedim kızgınlık ta diyemi zayıfladi bilmiyorum ama kilo almasi için ne yapabilirim kendisi aşırı seçiçi biridir. Öyle herşeyi iştahla yemez sevdiği Şey ler nadir ama yinede. Kilo aldırıcı mamalar yada alternatif şeyler biliyorsanız öneri de bulunurmusunuz şimdi den teşekkürler

4 CEVAP

BalliBadem

Kediniz kızgınlıkta olduğu için kilo sorununuz var, kaç yaşında? Kısırlaştırırsanız kiloda alır ve boşuna böyle stres olmaz hayvanada sizede

Kısırlaştıracağım :) Şuan kilo almasi için birşey yokmu acaba az da olsa

onurtemiz

Kuzulu-koyunlu mamalar kilo aldırıyor. Keçi sütü alın siz, içer sanıyorum. Yaş mama sayısını arttırın

Teşekkür ederim:)