Kedilere D Vitamini Verilir Mi

Kedime d vitamini versem sorun olmaz inşallah duvar yalamaya başladı ve böbreklerinde dorun vardı d vitamini eksikliği diye düşünüyoruz

2 CEVAP

sekerfare21

Veteriner tahlil yapsin, D vitmaninin fazlasi sorun yaratir kolay atilamiyor fazlasi diye biliyorum. Riske degmez, ufak bir tahlille sorun daha rahat cozulur.

BalliBadem

Fazla vitamin (sentetik olanlar) böbrekleri yoruyor ben kışın çok az miktarda vermeyi planlıyorum ama sizin durumunuz farklı olduğu için hekim onayı olmadan kullanmayın