Tuvalet Kapağı

mmbytk

Merhabalar. Kedimizin tuvaletinin kapısını daha küçük diye zorlanmaması adına cıkartmıştık. Artık beş aylık oldu ve geri takalım dedik. Ama alışkın olmadığı için kullanamadı. Mesela evde de herhangi bir kapıyı hafif aralık da olsa iterek açmayı bilmiyor. Öyle olunca kapıyı itip tuvaletine giremedi. Biz içeri koyalım belki çıkarken becerir dedik, içeride kaldı resmen :)

Bunu öğretmenin pratik bir yolu var mıdır? Daha önce başına gelen, halletmiş olan varsa yardımlarını rica ediyorum.

1 CEVAP

ceydacorek

Benim kedim 2 aylık bir hafta kapaksız kullandım sonra kapağını indirdim hemen öğrendi girmeyi yalnız çıkarken şaşırıyor nasıl çıkacağını ama bi şekilde çıkıyor kedinizi kendi haline bırakın öğrenir muhtemelen