Yavru Kedim Gün İçinde Sürekli Uyuyor

Yavru kedim son üç dört gündür sürekli sabahtan akşama uyuyor arada bir evi dolaşıp mamasını yiyip tekrar yatıyor. Halbuki Bir hafta öncesinde yerinde durmazdı evimiz bahçeli sürekli bahçe kapısını açayım diye önünde miyavlardı. Bahçede deli gibi koşturur akşama kadar oynardı. Böyle aniden ne oldu anlamadım. Ne olduğunu anlayan varsa yardımcı olmasına çok sevinirim.

3 CEVAP

tugbagursoyy

İştahında değişiklik var mı veya ishal mi? Bazen canları daha fazla uyumak isteyebiliyor. Eğer iştahında ve tuvaletinde bir değişiklik yoksa sorun yoktur diye düşünüyorum. Halsiz mi gözüküyor yoksa sadece çok mu uyuyor?

Halsiz de gözüküyor biraz, bugün öksürme veya öğürme gibi bi hali oldu veterinere götüreceğim. İnşallah kötü bir şeyi yoktur. Ne oldu da böyle oldu anlamadım :(

tugbagursoyy

evet baktırmanız iyi olucaktır umarım bir şeyi yoktur