Pireler

Feridunn

Kedi kumundan pire bulaşır mı ? 60 günlük 500 gram olan kediye iç dış parazit yapılır mı ?

3 CEVAP

Simgebykl

Kedinizde pire var mı? Yoksa kedi kumundan bulaşmaz. Dışarıdan toprak alıp eve getirmiyorsanız eger

Feridunn

Evet kedimde pire var kumunu satın alıyoruz sanırsam eve geldiğinde vardı yeni fark ettik sanırsam

Simgebykl

Sizden de bulaşma ihtimali var. Dışarıya çıkıyorsanız ayakkabınıza ve pantolonunuza yapışabiliyorlar. Eğer emin değilseniz, kumunu atabilirsiniz tamamen. Çok pahalı olmuyorlar zaten