Yavru Kedimin Beslenmesi

kadriyeh

1 buçuk aylık yavru kedimi kuru mama yaş mama karışık besliyorum ama içinden yaş mamayi seçiyor kuru mamayı yemiyor. ona tamamen yaş mama mi vermeliyim?

3 CEVAP

BalliBadem

O kadarlık kedi kuru mama yiyebilir valla Çalı löp löp yiyor (:
Boncuk gibi minik yavru kedi mamaları var onları deneyin isterseniz benim bildiğim Happycat minkas yavrunun taneleri öyle ben Çalı için aynı markanın perfect mix olanını kullanıyorum ve bence hergün yaş mama vermek yerine evde yaş mama yapın, tavuk, et vs haşlayın, yumurta sarısı verin ben kurunun yanınada hergün bunlardan birini yda bşrkaçını veeiyorum ama kuruyla karıştırmıyorum ayrı ayrı yiyor

2 aylik olana kadar kedi sut tozuyla besleseniz daha iyi olurdu. Bi sure yas mama verin sonra karistriip yava syavas kuru mama mikatrini arttirin. Daha yiyemiyor olabilir belki.

Tugbammc

Merhaba, çok minik taneli kuru mama var benim yavrularım çok güzel yiyorlar. Tavsiye ederim. (Royal Canin Mother &Baby Cat yavru kedi maması. ) Yaş mamaya alışan kedi ve köpekler kuru mamaya çok zor adapte oluyorlar. Bu yüzden iyi mama ve biraz sabır gerekiyor. Pes etmeyin