Kedimin Suratı Şişti Ve Kocaman Bi Yara Çıktı Sürekli İltihap Akıyor :( Ne Yapmalıyım

Havvnrt

ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve onu kötü görünce üzülüyorum :(

9 CEVAP

betulaltundal

ne yapmanız gerektiği çok açık veterinere götürün!!

Anonymus552223

Evde mi bakiyorsunuz bu kediye? Diger kedilerle kavga etmis galiba, antibiyotik tedavisi gerekli.

gevezeuzayli

Kaymakamlıktan izin almayı deneyin veteriner için. Furacin krem sürebilirsiniz elinizde varsa şu an için

Tugbammc

Merhaba, kediniz kafasından darbe almış olabilir, yada apse yapmış olabilir her iki durumda da Veteriner kliniğine götürmeniz gerekmekte. Suratındaki bu şişlik dün yokken bugün var ise darbe almış olma ihtimali çok daha yüksektir. Pazartesi günü yolların açılmasını beklemek yerine hayvan sağlığı için karakolu arayarak (kedinize araba çarptığını belirtip )Veteriner kliniğine gitmek için yol izni alabilirsiniz.

Havvnrt

Evet evde bakıyorum evimiz bahçeli ve toaleti gelince çıkıp geri geliyor

Anonymus552223

Bence kisirlastirin, bunkadar kavga etmez kisirlastirinca. Cok sokaklarda da gezmez

Linsenpai

Apsedir büyük ihtimalle, veterinere götürün

Elifozdemrrr

Kendinizin bu haline üzülmeye devam etmek yerine biran önce kliniğe götürseniz iyi olur

Havvnrt

Oturduğum ilçe çok küçük bir köy bu yüzden veteriner yok ve yollar virüsden kapalı açık olsa zaten götürürümm