Yavru Kedim İshal Oldu Acil Yardım

1.5 aylık kedim hem ishal oldu hemde bir kez kustu çok halsiz durumda. Veterinere götürme durumum yok ne yapabilirim

4 CEVAP

Zukoo

Süt verdiyseniz vermeyi kesin ve çok az patates ve tavuk haşlaması yedirin. İyice püre haline getirip verebilirsiniz.

Zukoo

Ayrıca belediye veterinerinden rica edin. Gerekirse sokak kedisi diye yalan söyleyin ama hayvanı bir doktor görsün.

kedimelsa

Merhaba süt mü verdiniz

Zeke

Pirinç lapası yedirebilirsiniz haşlanmış tavukla. Ama kusmuş da bence bir şekilde vet.e götürün:/
Annesi yok mu?