Kedimde Beze

nilayy24

Kedimi az önce severken sırtında beze geldi elime fındıktan biraz büyük kadar. İçerde oynuyor beze hareket ettirince. Veterinerimizi arayıp sordum aşı bölgesindeyse aşı dağılmamış olabilir masaj yapıp dağıtın oynuyorsa sıkıntı yoktur dedi. Tam aşı bölgesinde ve dokununca kedim tepki vermiyor yani canı acımıyor. Başınıza daha önce geldi mi böyle bir şey yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

lwb

benim kedimde de var, bir buçuk senedir de yer değiştirmeden boyutunda değişiklik olmadan da geçmedi. hekim de bir problem görmedi

Minikmuezza

Benim kedimdede asi yapilan yerde cikmisti 1 ay sonra tuyle birlikte derisi kabuk baglayip dusmustu.ama bir sorun yasamadi saglik acisindan.o bolgede bir daha tuy cikmadi kel kaldi orasi.

nilayy24

Teşekkür ederim. Yine de veterinere götürmek istiyorum