Balkon Ağı

KediVelisi_

Merhaba, kedim için pencereye WinBlock marka kedi filesi sipariş ettim bugün kaliteli bir ürüne benziyor ancak aynı markanın balkona uygun bir ürününü bulamadım balkon için Pawise Balkon Kedi Koruma Şeffaf Ağ almak istiyorum ancak sağlamlığı hakkında bir yorum bulamadım fiyatı da epey uygun olunca muallakta kaldım açıkçası bu ürünü kullanan bilgi verebilecek olan arkadaşlar var mıdır?

6 CEVAP

Ben ekodoga marka balkon filesi kullaniyorum evimde gayet saglam duruyor.

yck

pencerelerim için bende pawise file düşünüyordum. suzionline geçen sene olduğu gibi bu senede fileleri gündeme getirdi o zaman dm den sorduğumda şeffaf yani pawise gibi olanların çok sağlam olmadığı eğer illa görüntü kirliliğinden ötürü bunu kullanmamız gerekiyorsa çift kat yaptırmak gerektiğini söyledi. kararsız kaldım bende. Çit tarzı tellerden mi yapsam pawise mi diye

KediVelisi_

Evet insan kararsız kalıyor sonuçta elimizden geldiği kadar onların canını korumak için bu fileleri yapmak istiyoruz en iyisi olsun diye uğraşıyoruz biraz daha araştırma yapmak lazım sanırım

KediVelisi_

Güncel

KediVelisi_

Bu markayı bilen kimse yok mu :(

KediVelisi_

Teşekkür ederim