Kedimin Tüylerinin Arasındaki Siyah Şeyler

nhazalsahin

Kedimi sokaktan aldık tüylerinin arasında siyah yapışkan yara kabuğuna benzer şeyler var operasyon geçirdiği için yıkayamıyorum nasıl çıkarabilirim

8 CEVAP

Ezginx

Pire gibi duruyor

Byzkara

Derisine yapışık mi yoksa sadece tüyünde mi

sekerfare21

Akneye benzettim ben ama fotodan cok belli olmuyor. İnternetten kedi aknesi fotolarina bakip karsilastirabilir misiniz kedinizdeni lekeleri?

LadyAndCat

Pire olabilir?
Kir olabilir?
Kedi aknesi olabilir?
Her şey olabilir.

nhazalsahin

Arkadaşlar pire olması imkansız iç dış parazit tedavisi yapıldı akne de değil kir olduğunu sanıyorum ama şuan dikişleri olduğu için yıkayanıyorım nasıl temizleyebilirim ki

Siyammm

Pire olabilir iç dış parazit pire gelmesini engellemz sadece kanı emen pireyi öldürüyor

ZuhalSakiz

kabuk bağlamış bir yara olmasın? aknede bildiğim üzere dökülmeler oluyor daha önce Başka kediden tırnak darbesi aldıysa veyahut biyere vurup çizdiyse kabuk bağlamış olabilir benim kedimdede vardı kendiliğinden birkaç gün içinde yok oldu

BalliBadem

Çenedeyse aknedir ileri seviyede kızarıp dökülüyor tüy