Kedi Yaş Maması

Yudumm

Arkadaşlar merhabalar ben kedim için yaş mamayı konserve alıp poşetlere tek öğün olacak şekilde doldurup buzlağa atıyorum yedirmeden önce çözdürüp veriyorum bir sorun olur mu acaba? Neden bu şekilde yaptığımı da sorgularsanız da ebeyim malesef ki ki corona yüzünden çok saatler hastanedeyiz annemle kalıyorum 65+ üstü olduğu için o da çıkamıyorum almaya ve bazen evde bitiyor günlerce alamadığımız oluyor bende böyle bir çözüm buldum. Afiyetle yiyor kedim ama sorun olur mu fikirleriniz nelerdir?

3 CEVAP

Fsena

Bende sizin gibi yapıyorum.4 yıldır devamlı.herhangi bir problem yaşamadım hiç.dondurduğum için bozulma şansıda olmuyor.yalnız çözülünce hemen veriyorum.fazla durursa koku yapıp bozulabilir diye

Yudumm

Teşekkür ederiim ???? bende bekletmiyorum çözülüp açıldığı için bozulur diye

Carathras

Belki bu süreçte küçük paketler olarak da alabilirsiniz ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama örneğin 400 gr'lık konserveler yerine ~80 gr'lık ufak paketler şeklinde hemde hızlı tüketmiş olursunuz.
Hayatımız normale döndüğünde eski şekliyle devam edebilirsiniz.