Kedimin Ağzına Dokununca Miyavlıyor Ve Ağzı Kokuyor

yagiz08

Kedimi öperken veya dokununca ağzına miyavlıyor. Kedim bugün 2 aylık oldu. Neden olur ki

3 CEVAP

Tugbammc

Merhaba, ya hoşlanmıyor yada ağzında/dişetlerinde bir sorun var. Yemek yiyip yiyemediğini kontrol edin. Yemek yemekte de zorlanıyorsa mutlaka bir hekime götürün.

gevezeuzayli

Böbrek problemleri de ağız kokusu yapar. Genetik değilse böbrek sorunu için çok küçük. Ama yine de aklınızda olsun

dddkkkks

diş etlerine bakın kırmızılık var ise bi veteriner hekimine götürün