Tuvalet Sonrasi Temizlik

kadriyeh

kedim 1 buçuk aylık tuvaletten sonra bazen bacağına dahi bulaştırıyor banyoya alıp ıslak peçete ile temizlemekten 2 günde travma gibi oldu banyoya soksam anında bağırıyor. poposuna yetişemediginden temizleyemiyor kendisini. ne yapmalıyım?

2 CEVAP

dddkkkks

büyüdükçe daha dikkatli olucak ama yıkamayın bir şeyle patilerini silin bizimki de basıyordu ıslak bezle siliyordum

Lilyycm

Bizim de öyleydi ilk zamanlar şimdi 5 aylık hiç bulaştırma olmuyor zamanla alışıyor emin olun