2 Gündür Kedimin Göz Bebeği Çok Büyük

eslemkaya

Merhaba, dün 2 aylık kedimi ilk aşısı için veterinere götürdüm ve bitleri için çözüm istedim. Bir şırınga dolusu damla verdi sırtına damlat dedi ama dozu fazla gelmiş kedim zehirlendi. Dün 4 kez iğne oldu ve çok hırpalandı korktu. Dünden beri gözlerinin içi simsiyah veteriner geçmesi lazımdı aslında dedi ama geçmiyor. Bir fikri olan var mı kendiliğinden geçer mi?

7 CEVAP

lwb

nasıl ya?
2 aylık kediye bir şırınga dolusu zehir mi? aklıma mantığıma sığmıyor. acilen veterinerinizi değiştirin.
bana kalırsa 2 aylık bir kedinin zehirlenmesinde klinikte gözetim altında kalmalı. göz bebeklerinin öyle durması bana hala durumun etkisinde olmasından dolayı geldi.

Anonymus552223

Yazik ya bitli kalsaydi daha iyiydi. Gecmis olsun. Umarim atlatir. Korkudan da olabilir baska biseyde o veterineri şikayet edin

eslemkaya

Aslında veterinerimi çok fazla tavsiye sonucu seçtim ama değiştiricem kesinlikle. Bugün uyandığımda miniğimin gözleri düzelmişti çok şükür çok teşekkürler :)

lwb

bir can sahiplenmeden önce de mutlaka derince araştırın. büyük koca köpekler için bile bu damlalar zehir etkisi yapıp öldürebiliyor, ufacık hayvana bir şırınga dolusu ne demek.

Zeke

Çok çok çokk acil değiştirin veteriner bozuntusu o kişiyi.
Ben bile 2 aylık kediye o kadar dozun fazla geleceğini biliyorum manyak mı bu insanlar ya tövbeler...

Buradaki üyelerden yardım alın derim veteriner bulmak için. Gerçek kullanıcılar var hiç değilse..
Çok geçmiş olsun, umarım kalbi tertemiz bir doktor bulursunuz hemencecik

Carathras

Eslem Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun malesef Bursa'da sırf aşı ve ilaçla para kazanan veterinerler çok ben bunu acı tecrübeler ile test ettim.
Geçmesi lazımdı ama demek ne demek yazık gerçekten :(
Hangi veterinere gidiyorsunuz bilmiyorum ama mutlaka mesleğinde uzman bir veteriner bulmalısınız.

eslemkaya

Şuan keyfi yerinde aslında mama yiyebiliyor koşup oynuyor hatta ama gözleri öyle kaldı bu gece de geçmezse başka bir veterinere götürücem çok sağ olun ????