2.Lösemi Aşısı Ücret

dddkkkks

ilkini yaptırdım 130tl para ödedim ikinciye de bir ücret alınır mı

7 CEVAP

ZehraBulutt

Alınır tabi ki

bbeyzvv

lösemi kedi dışarı çıkmıyosa gerekli değil ki

nilayy24

Evet alınır. Ama biraz fazla gibi ben 80+80vermiştim

dddkkkks

ağır gelir diye ikiye bölücem demişti fiyat gerçektende yüksek pekte güvenemiyorum açıkçası o yüzden sormuştum

Anonymus552223

Guvenmediginiz yere pire damlasi dahi yaptirmayin, az once biri kedim zehirlendi damladan diyordu. (Tabi yarim kalan aşiyi bitirdikten sonra)

nilayy24

Ben de dışarı çıkmıyorsa gerek yok diye okumuştum fakat veterinerimiz evde ayakkabıların olduğu yerlerde falan geziyorsa oralardan siz eve getirebilirsiniz oralardan kapabilir demişti gereksiz bi aşı da değil yani hastalığa yakalanırsa tedavisi yok

dddkkkks

ilk aşılarını yaptırdıktan sonra güvenim düştü mecburen götürüyorum aşıları tamamlanınca başka bir yere götürücem lösemi aşısı %100 korumuyor ama bizim veteriner hekimimiz ille de yaptırın diyince yaptırdık işte