Kedi Kısırlaştırma

Ck1234

Kedimi 5 aylıkken sokaktan sahiplenmiştim. Kısa bir süre sonra kızgınlık dönemi başladı, şu an 10 aylık sürekli dışarı çıkmak istiyor. Sizce kısırlaştırsam geçer mi ?

11 CEVAP

ZehraBulutt

Evet geçer.

Anonymus552223

%100

NSukun

Erkek kedimi kisirlastirdiktan sonra çok rahatladım pamuk gibi oldu kesinlikle tavsiye ederim

Zannediyorsam konu sahibi dışarı çıkma isteğinin geçip geçmeyecek olmasından bahsetmiş.

Lütfen forumda anlamadan sert cevaplar vermeyi bırakalım da insanları yapacakları güzel şeylerden soğutmayalım:)

Ck1234

Ben kızgınlığının kısırlaştırmadan sonra geçeceğini biliyorum. Sorduğum şey şuydu: Kedimi zaten büyüdüğünde ve sokaktan sahiplendiğim için sokağa alışmış bir kediydi bu yüzden sokağa çakma isteğinin kızgınlığından mı kaynaklandığını anlamıyorum kısırlaştırsam yine sokağa çıkmak isteyecek mi bunu sormuştum. Düzgün okuyun LÜTFEN !

LadyAndCat

EVET !

Carathras

Bunu sormanız bile anlamsız, kısırlaştırın hat da kızgınlığa girmesini bile beklemeyin ne zorunuz var bir türlü anlayamıyorum ben !!!

Ck1234

Pardon da neyi “anlamıyorsunuz” ?

Carathras

Kızgınlığın kısırlaştırmadan sonra geçip geçmemesini sormanızı anlamıyorum.
Ayrıca anlamadığım kısırlaştırmak için neyi beklediğiniz !!!

Bu hayvanı alıyorsanız gerekenleri de yapacaksınız geç kalmadan ...

Anonymus552223

Kizgi liga girmeden önce de istiyor muydu cikmak

Ck1234

Geldikten kısa süre sonra kızgınlık dönemine girdiği için kesin bir şey hatırlamıyorum ama istemiyodu sanırım.