Göbek Fıtığı

Drawhel

Merhabalar, kızım Zifirin göbek fıtığı var kısa zaman içerisinde ameliyat olucak, daha önce kedisinde bu sorun ile karşılaşan ve ameliyat süreci hakkında bilgi verecek olan arkadaşlar varsa çok sevinirim, teşekkürler şimdiden.

6 CEVAP

Anonymus552223

Geçmis olsun. Karni sis bir yavru bulmustum, veteriner fıtık demisti ve ameliyat etmisti. Ama ayni mi bilmiyorum. Iyi bir vet bulun cok kolay bir ameliyat degil, ben birkac kisiye goturdum yapamam demisti

Tugbammc

Merhaba, ameliyat sonrasında fıtık olan bölgede herhangi bir organ zarar görüp görmemesine gören (ör:bağırsak) risk ve süreç değişir. Kesinlikle ameliyat edilmesi gerekir. bir süre yumuşak gıdalarla beslemenin gerekecek, hekiminiz gereken beslenme şeklini ve uygulanacak ilaçları ( ör:antibiyotik) size bildirecektir. Özen göstererek ameliyat sonrası süreci rahat bir şekilde atlatacaksınızdır. Önemli olan ameliyat kısmı. Şifalar dilerim.

Vancatisi

Merhaba, oldu mu kediniz ameliyat bizde olucaz da korkuyorum biraz

Drawhel

Tedavi eden veterinerimiz çok iyi memnunum yani, ameliyatı kısa sürede gerçekleştireceğiz fakat ondan sonraki süreç nasıl olacak bilmiyorum

Drawhel

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için ????

Drawhel

@Vancatisi merhabalar, evet oldu, yaklaşık bir hafta kendisini zorlamaması için çok çabaladım kontrollere gittik şu an çok rahat kızım