Disi Kedimin Kızgınlığı Bitti Yinede Çiftlesir Mi?

Smycbl00

Scotish fold disi kedimin 2 gün önce kızgınlik donemi bitti yinede ciftlesir mi

7 CEVAP

Zeke

Çiftleştirmeye çalışıyorsunuz anlaşılan

Zeke

Tamam önyargı yapmıcam.
Soruyorum, ne için öğrenmek istediniz çiftleştirecek misiniz kısırlaştıracak mısınız aceba? :)

ZehraBulutt

Hayır çiftleşmez.

NSukun

Eğer yanında erkek kızgın kedi varsa zorla çiftleşir bu sırada da kediniz ciddi yararlanabilir dikkat edin kedileri ayırın kızgınlığa tekrar girmeden kisirlastirin

holdmybeer

Eğer kızgın erkek kediyle bir araya gelirse erkek kedi onu zorlayarak çiftleşecektir.

Kevserhaksever

bir erkek kedi annesi olarak kudurmuş bir erkek kedinin gazabını çok iyi biliyorum. Bu yüzden kedinizi çiftleştirmek gibi bir düşünce istek arzu maddi talep destek vs. varsa tekrar tekrar düşünün yazık etmeyin..

LadyAndCat

Bıktım bıktım bıktım....
Özetle.