Kedi Lazer Oyuncak

Kuzucansu44

Kedilerim için böyle bir ürün almak istiyorum. Daha önce alan veya benzerini kullanan var mı acaba ❓

https://ty.gl/to1djuwyv

https://ty.gl/u5tvwfb

9 CEVAP

bbeyzvv

kedilere lazer tavsiye edilmez somut bir şey yakalayamadıkları için üzülüp depresyona girebiliyorlar

ZehraBulutt

Lazerle oynatmak iyi değil, tutamadıkları için kafaları karışıyor, yazık üzülüyorum öyle görünce ben :)

Anonymus552223

Ben lazerle oynatip minik mamalar veriyorum biraz yakalar gibi yapinca. Diger turlu evet uzucu oluyor kostur kostur bi ödul yok. 5 liralik lazer alip oynatabilirsiniz. Lakin 2 gunde sıkılmisti bizim sisko

edakocakkk

Ben bir iki kere lazer kullandım ama sonra onu boşuna yorduğumu düşündüm. İp yumağı vb şeyler kedim için daha iyi oldu. Patileriyle birşeyler tutunca daha mutlu oluyorlar ☺️

Anonymus552223

Dedigim gibi 2 dk oynatip ufak da olsa bir mama verin bence. Kaldi mi goze falan da zararli olabilir o da var

ryuk

bnce değmez

kedimelsa

Gerek yok bence pahalıdır bide ne gerek var ki daha tatlı oyuncaklar var bu görüntü olarak da kötü gözüküyor mesela şey var dönen toplar çok tatlı

NSukun

Lazer almayın

Kuzucansu44

Birsürü değişik oyuncakları var ama yani hep aynı şeyle oynamaktan sıkılmışlardır diye düşündüm. Daha önce hiç lazer almamıştım, bunları görünce belki severler diye düşündüm. Kedilerin lazerle çok oynamaması gerektiğini duymuştum. Yani alsam ara sıra oynatsam, çok sıkıldıkları zaman mesela,olmaz mı?