Kedimde Böyle Bir Şey Var Bu Ne?

Maskesmom

Kedimin dudak üstünde böyle bir yara tarzı bir şey çıktı kabuk oluşmuşda o soyuluyormus gibi, sag kisim da bu bie tanede sol kisimda çıkmıştı ama o geçmiş neden olduğunu bilen var mı? Mama ve su kaplari cam ve porselen yıkayıp temiz kullaniyoruz sürekli. Kendini temizlerken falan mi yapıyor? Neden sizce?

6 CEVAP

ZehraBulutt

Düşük bağışıklıktan ve bazı virüslerden dolayı ağızda yaralar çıkabiliyor. Bağışıklığını yükseltmeye çalışın.

ZehraBulutt

Kefir, yoğurt, kemik suyu gibi doğal destekleyiciler kullanabilirsiniz.
Takviye olarak da immunex ya da phytomins kullanabilirsiniz. İkisini aynı anda kullanmayın ama.

Tugbammc

Merhaba, vücudunun diğer yerlerini de kontrol edin ve mutlaka bir hekime gösterin. Mantar yada allerji olabilir. Sonuca göre önlem alınmalı, tedavi edilmeli.

Maskesmom

Teşekkürler, Gimcat vitamin kullanıyorum baska ne yapabilirim?

Maskesmom

Tamamdır cok teşekkürler

Maskesmom

Tugba hanım, pazartesi veterinere gidicez tabiki söyleyeceğim bu yarasını da ama dedigim gibi bundan yine çıkmıştı sonra o kaybolup yenisi çıkmış mantar olsa boyle olacağını sanmıyorum, teşekkür ederim