Yavru Kedi Öksürüğü

Billurt

Merhaba,

Kedim yaklaşık 2,5 aylık bir tekir. Kendisini 3 gün önce sahiplendim. 2 gündür günde yaklaşık 2-3 kere durmaksızın aksırıyor(aralıksız 1 dakika kadar). Geldiği ilk iki gün pek yemek yemedi çok su da içmedi. İlk defa geldiğinin 2. günü yani dün tuvalete çıktı. Bugün yemek yiyip su içiyor artık. Çok hareketli ama uykusunu da alıyor. Burnunun aktığına da şahit olmadım. Videosunu kaydettim buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum ama gerekirse başka platformlardan yollayabilirim. Bu durumu ciddiye almalı mıyım? Sürekli yaptığı bir şey olmadığı için veterinere gittiğimizde aksırdığı ana denk geleceğimizden de emin değilim çünkü günde sadece 2-3 kere oluyor. Beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler

3 CEVAP

Billurt

Bu arada sahiplendiğimiz gün veterinere götürüp iç ve dış parazit ilaçlarını yaptırdık. Veteriner herhangi bir hastalıktan bahsetmedi görünürde bir şey olmadığı için.

kedimelsa

Aralıksız bir dakika kadar hapsuruyormu illa biseyi vardır belki de usutmustur sıcak tutun bende

LadyAndCat

Veterinere bu yaşadığınız sorunu söylemelisiniz...