Mama Anket

zeynsudd

Anket

N&D
(31 oy)
Proplan
(8 oy)
Instinct
(19 oy)
Toplam (58 oy)

Kedimin mamasını değiştirmeyi düşünüyorum, fikrinizi belirtirseniz sevinirim :)

16 CEVAP

Cansumuezza

Ladyandcate proplan sponsor olmuş sanırım yemin edebilirim ama kanitlayamam :Ddd

Elifozdemrrr

Pro planı kotuleyenler pro plan kullanmayanlardır net çünkü mamada hiçbir sorun yok uzun süredir kullanmama rağmen kedimde ne tüy sorunu ne idrar ne dışkı ne farklı konularda hiçbir sorunu olmadı kilosu da gayet iyi tüyleri yumuşacık ek gıda da kullanmıyorum aşırı aşırı nadiren veriyorum ek bir şeyler ve uzun süre kullanan bir çok insan da memnun ama sizin o çok iyi dediğiniz mamalar kedilere birsuru hastalık yapıyor bunu nasıl aciklayacaksiniz sanki başka mama yokmuş belediye dağıtıyormus gibi önünüze gelene nd diyorsunuz forumda birsuru insan burdan öneri üzerine nd aldım kedimde şu oldu bu oldu yemedi vs diyor her kediye iyi gelmediğini kabullenin artık ayrıca içerik yanıltıcı bir şeydir çünkü sadece mama değil her firma içine koydugu her şeyi içeriğe yazmaz bazen de olmayan seyleri içeriğe yazar ham maddesi kalitesizdir o onu başka şekilde işler içeriğe öyle yazar balık ununa küçük balık parçası karisitirir içeriğe %8 susuz balık eti yazar ama unu katmaz işin içine o yüzden bu nd bağımlılığıni bırakın insanlar istediği mamayı denesin kendi kedisine bütçesine uygun olanı bulsun mama önerisi sorularının altı hep nd dolu bizde bıktık artık

Siyammm

Lady and Cat yuh diyorum proplan nd den daha mı iyi ? Ya sponsor flnsınız yada içerik okuyamıyorsunuz . Proplan bağımlılık yapıcı madde içeriyormuş ayrıca hayvan deneyi yapıyor . Proplanı listeden çıkartïn.

1 Instinct
2 ND
3 Proplan (ama bu kaliteli degil)

Tercihiniz 1 veya 2 olsun ama intinct kaliteli onu oneririm size.

TATA4242

https://www.purina.com/pro-plan/cats/dry-cat-food/savor-chicken-rice-probiotics

https://www.purina.com/purina-one/cats/dry-cat-food/healthy-kitten-food

Valla şu ikinci attığımda bile Proplan'ın ne halt olduğu belli,paket başlığına bak içeriğine bak.
chicken by-product meal neyse...

Carathras

Devam edin mısıra, mısır glutenine, pancar küspesine, pirince devam devam tahıldan proteine ...

Cansumuezza

Kedilerinize sabah akşam pilav, mısır, makarna yedirin desek aklınız çıkar gelip babanizin markasi gibi mama savunuyorsunuz, kötü olduğunu kabul edin bari yoksa ister yedirin ister yedirmeyin bize ne.

bademthecatt

N&D veya instinct tercih edebilirsiniz

pashav89

et oranı, içeriği ve kalitesi düşünüldüğünde instinct en iyisi

BalliBadem

Bence nd proplandan kaliteli fakat "bağımlılık yapıcı madde varMIŞ" gibi emin olamadığımız mış mışlı şeyler mantıklı değil ve mamanın kalitesi de BENCE lik bir durum o yüzden sıralama kişiden kişiye değişebilir

bbeyzvv

içerik okumayanlar buraya yorum yapmasın dumaniskonunsahibi doğru sıralamayı yapmış gerisi boş

LadyAndCat

#1 : Instinct
#2 : Pro Plan
#3 : ND

Alaracatlover

O sıralama bence şöyle olacaktı (et ve protein içerğine, koruyuculara göre)
1#N&D
2#true instinct veya Proplan

Oske22

Dönüşümlü olarak hepsinden kullanın. Bu daha mantıklı bence.

Siyammm

Bademthe Cat o zmn yazıyım da görün proplanda bağımlılık yapıcı madde var ok? Anlamıyorsunuz hayvan deneyi yapıyolar diyoruz size proplan sponsorları olarak buna cevabınız yok bakın -mïşsız mişsiz söyledim bakalım hayvan deneyine bahaneniz ne